W dniu pierwszych, drugich i trzecich urodzin, nasza pociecha nie jest jeszcze tak świadoma swoich potrzeb, jak będzie za kilka lat, ale nie wykorzystujmy tego i nie organizujmy jej imprezy, której na pewno by nie chciała. Organizacja urodzin dla dzieci to wspaniała sprawa, ale zawsze warto jest w tej kwestii zachować umiar.

Fotograf i ładna sukienka urodzinowa

Nie warto nastawiać się na to, że w dniu urodzin maluch musi przede wszystkim ładnie wyglądać, bo to pamiątka na całe życie i przede wszystkim nie może się ubrudzić. Organizacja urodzin dla dzieci polega m.in. na tym, że zawsze najważniejsze jest dziecko. Jeśli dwulatki chcą pobiegać po błocie, nie można ich prosić, by zrobiły to dopiero po tym jak już pan fotograf zrobi zdjęcia. Impreza dla gości, a nie dla dziecka. Zwłaszcza mamusie mają takie przekonanie, że skoro już przychodzą gości, poświęcają swój czas i przynoszą drogie prezenty, warto im to wynagrodzić siedząc z nimi jak najdłużej przy stole, serwując wykwintne przekąski i dobre alkohole. STOP! Nie tędy droga Organizacja urodzin dla dzieci ma być dla dzieci, a nie dla dorosłych. Dzieci pląsające pod nogami dorosłych, którzy jedzą bigos i popijają alkohol to coś najgorszego na świecie, co może się stać na urodzinowej dziecięcej imprezie. Pomoże Ci w tym https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe-dla-dzieci-organizacja/.

Organizacja urodzin dla dzieci  to nie cyrk

Nie starajmy się na siłę zrobić dla dziecka coś, czego nie chce. Nie kupujmy setki balonów z helem, jeśli się ich boi, nie wynajmujmy Sali zabaw z motywem z bajki „Tomek i przyjaciele”, jeśli naszego maluszka to nie interesuje. To, że rodzice jego znajomych z żłobka tak właśnie zrobili , nie musi oznaczać, że dla naszego maluszka będzie to opcja najlepsza.